...

ПРОЄКТИ

Напівфабрикат

Сприяння у виробництві напівфабрикатів для експериментального виготовлення спеціальних виробів для військової частини згідно з наданими специфікаціями.


Для благодійних внесків:
Благодійна організація “Благодійний фонд передових технологій”
ЄДРПОУ Фонду 45057240
АТ “УНІВЕРСАЛ БАНК”
п/р № UA923220010000026003990001092 в гривні
Призначення платежу: благодійний внесок


Котигорошко (KTGR)

ЕЛЕКТРИЧНІ ДИСТАНЦІЙНО КЕРОВАНІ МОДУЛЬНІ ПЛАТФОРМИ ВИСОКОЇ ПРОХІДНОСТІ

Студентський проєкт Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
Ідея проєкту
Спираючись на досвід і модель студентського інженерного гуртка «Формула Студент КПІ» (https://formula.kpi.ua/) розробити конструкцію модульної електричної дистанційно керованої платформи KTGR для транспортування вантажів та людей (основний споживач – Збройні Сили Україні).
Основа платформи – приводні модулі рамної конструкції з електричними мотор-колесами для фетбайків з удосконаленими безповітряними шинами, з’єднані між собою центральною несучою платформою.
Стан проєкту і плани
• Проаналізовано перспективні проєкти наземних роботизованих систем і розроблено власну концепцію проєкту з реалізацією двох варіантів платформи.

  Габарити, мм Вантажопідйомність, кг
KTGR-26 2000 х 1600 х 800 до 300
KTGR-20 1200 х 1000 х 500 до 250
  • Розроблено ескізний проєкт конструкції платформи та складено специфікацію покупних компонентів та матеріалів, що дозволило оцінити собівартість рішення.
  • Бюджет проєкту 1,1 млн. грн., які підуть на виготовлення протягом року 2 діючих зразків платформи та проведення їх випробувань у реальних умовах.
  • Вже знайдено частину коштів на реалізацію проєкту, а саме близько 700 тис. грн. – попередньо виграний конкурс за програмою реімбурсації Horizon 2020 та отримано фінансову допомогу від компанії Winner на реалізацію проєкту.

Реалізація проєкту дозволить Збройним Силам України отримати технічне рішення, яке допоможе у боротьбі з ворогом.
Благодійний фонд передових технологій оголошує збір у розмірі 350 тис. грн. на реалізацію першого етапу проєкту.

Для благодійних внесків:
Благодійна організація “Благодійний фонд передових технологій”
ЄДРПОУ Фонду 45057240
АТ “УНІВЕРСАЛ БАНК”
п/р № UA133220010000026002990001093 в гривні
Призначення платежу: благодійний внесок

 

КПІ СУПУТНИК

(супутникова система дистанційного зондування Землі
з високою просторовою розрізненістю)

Станом на 24.02.2022 року виявилось, що Україна має на орбіті лише 2 супутники. Ці мікросупутники належать КПІ ім. Ігоря Сікорського та надають інформацію в наукових цілях.
Поки що Україна повністю залежна від доброї волі іноземних партнерів в задоволенні космічних послуг.
Одним з ключових джерел розвідувальної інформації є космічна розвідка.
Автоматизація процесу аналізу отриманої інформації дозволяє оперативно відслідковувати поточні зміни усіх більш-менш важливих об’єктів і в поточному режимі інформувати командування ЗСУ.
Відповідно, це дозволяє приймати необхідні управлінські рішення практично в реальному часі і, що дуже важливо, значно скорочує час реакції на зміни обстановки.
Зараз Україна не має власних космічних платформ, щоб мати можливість цілодобового контролю цілей.
Пропонується проєкт створення вітчизняної системи супутникового угрупування для дистанційного зондування Землі з шести космічних апаратів класу «мікро» КПІ ім. Ігоря Сікорського. З висоти 500-700км будемо спостерігати за об’єктами на поверхні Землі в режимі «онлайн».
Вартість розробки системи із 6-ти мікросупутників (без вартості виведення апаратів в космос) становить попередньо біля $ 18 млн, що значно нижче іноземних аналогів.
Орієнтовна вартість проєкту (виготовлення супутників + виведення супутників на орбіту + наземний комплекс керування супутниками) складає біля $ 22 млн.

Терміни розробки проєкту:

    • підготовка виробництва – до 4-х місяців;
    • виготовлення космічних апаратів – 2 роки;
    • запуск на орбіту – за домовленістю

З огляду на особливості українського економічного механізму фінансування доцільно здійснювати окремими проєктами через благодійний фонд.

Повідомляємо, що Благодійний фонд передових технологій розпочинає збір коштів на підготовчий етап проєкту, який складає близько 38 млн. гривень.

Поглиблені дані та звіти будуть отримувати лише учасники проєкту.


Для благодійних внесків:
Благодійна організація “Благодійний фонд передових технологій”
ЄДРПОУ Фонду 45057240
АТ “УНІВЕРСАЛ БАНК”
п/р № UA343220010000026003990001069 в гривні
Призначення платежу: благодійний внесок